Personel Listesi

BİTKİSEL ÜRETİM VE BİTKİ SAĞLIĞI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Cihangir BÖLÜCEK 1347 Mühendis İyi Tarım Uygulamaları Zirai Mücadele ve Karantina
Muharrem ÖZKAN 1347 Mühendis İyi Tarım Uygulamaları Zirai Mücadele ve Karantina
Sümeyra ÜSTÜNDAĞ 1347 Mühendis İyi Tarım Uygulamaları Zirai Mücadele ve Karantina
İsmail ŞAHİN 1348 Mühendis İyi Tarım Uygulamaları Zirai Mücadele ve Karantina
Ahmet Turan OTAR 1348 Mühendis İyi Tarım Uygulamaları Zirai Mücadele ve Karantina
Fadime YILDIRIM 1349 Mühendis Bitki Koruma Ürünleri Bayi Kontrolü, Zirai Alet, Makine Bayi Kontrolü ve Bitki Besleme
Cemil ATEŞ 1349 Mühendis Bitki Koruma Ürünleri Bayi Kontrolü, Zirai Alet, Makine Bayi Kontrolü ve Bitki Besleme
Kadir ÜSTÜNDAĞ 1349 Tekniker Bitki Koruma Ürünleri Bayi Kontrolü, Zirai Alet, Makine Bayi Kontrolü ve Bitki Besleme
Nuri Osman TURAN 1365 Tekniker Bitki Koruma Ürünleri Bayi Kontrolü, Zirai Alet, Makine Bayi Kontrolü ve Bitki Besleme
Osman GÖÇER 1350 Mühendis Organik Tarım Birimi
Halil KURT 1350 Mühendis Organik Tarım Birimi
Ömer SÜNBÜL 1365 Mühendis Tarımsal Yetiştiricilik Birimi
Fatih ÖZDEMİR 1365 Mühendis Tarımsal Yetiştiricilik Birimi
Oğuzhan ÜSTÜNDAĞ 1365 Mühendis Tarımsal Yetiştiricilik Birimi
Banu HASDEMİR 1442 Mühendis ÇKS ve Destekleme (Veri Girişi)
Evsun Hatun ERTAŞ 1442 Mühendis ÇKS ve Destekleme (Veri Girişi)
İlknur DAŞ 1442 Mühendis ÇKS ve Destekleme (Veri Girişi)
Kemal BORAN 1442 VHKİ ÇKS ve Destekleme (Veri Girişi)
Uğur ÖZTÜRK 1442 Memur ÇKS ve Destekleme (Veri Girişi)
Turan ERDOĞAN 1362 Mühendis Tohumculuk
Murat ATA 1362 Mühendis Tohumculuk
Metin KALE 1363 Mühendis Tohumculuk
Nejat AYDIN 1363 Mühendis Tohumculuk
Ayşe ÖZTÜRK 1363 Mühendis Tohumculuk
Bülent COŞGUN 1364 Mühendis Tohumculuk
Hasan SATILMIŞ 1364 Mühendis Tohumculuk
Mümtaz VAROL 1368 Mühendis ÇKS ve Destekleme
Durmuş KALEM 1368 Mühendis ÇKS ve Destekleme
Huriye KARAKIŞ 1368 Mühendis ÇKS ve Destekleme
Birgül DALAK 1369 Mühendis ÇKS ve Destekleme (Yem Bitkileri)
Gülsen TAÇYILDIZ 1369 Mühendis ÇKS ve Destekleme (Yem Bitkileri)
Ali Hadi KAÇMAZ 1369 Tekniker ÇKS ve Destekleme (Yem Bitkileri)
Yakup BAYRAV 1372 Mühendis ÇKS ve Destekleme (Mazot ve Gübre)
İrfan YOKUŞ 1372 Mühendis ÇKS ve Destekleme (Mazot ve Gübre)
Müzeyyen GÜLECEN 1372 Mühendis ÇKS ve Destekleme (Mazot ve Gübre)
Burçak GÜNAYDIN 1373 Mühendis ÇKS ve Destekleme (Fark Ödemesi)
Ayşenur ARPAÇAY 1373 Mühendis ÇKS ve Destekleme (Fark Ödemesi)
Ahmet Turan ÜNAL 1374 Mühendis ÇKS ve Destekleme (Sertifikalı Tohum)
Selim YILDIRIM 1374 Mühendis ÇKS ve Destekleme (Sertifikalı Tohum)
Hüseyin ÇİFTÇİ 1374 Tekniker ÇKS ve Destekleme (Sertifikalı Tohum)
Kübra SAÇLI 1100 Mühendis ÇKS ve Destekleme (Dosya Kabul)
Ahmet AŞÇI 1100 Tekniker ÇKS ve Destekleme (Dosya Kabul)
Ahmet Turan DEMİR 1100 Tekniker ÇKS ve Destekleme (Dosya Kabul)
Bekir BİÇİL 1100 Tekniker ÇKS ve Destekleme (Dosya Kabul)
Aydın SARI 1367 İşçi Personel ve İdari İşlemler

GIDA VE YEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Meral SUER YOLAÇAN 1351 Mühendis Denetim ve Kontrol
Altan DERİNCEGÖZ 1435 Tekniker Denetim ve Kontrol
Mustafa URHAN 1435 Tekniker Denetim ve Kontrol
Nihat YUVACI 1435 Memur Denetim ve Kontrol
Tuba HIDIRLIGİL 1352 Mühendis Denetim ve Kontrol
Mihriban TUZTAŞI 1356 Mühendis Denetim ve Kontrol
Ali AKÇA 1351 Mühendis Denetim ve Kontrol
Mustafa GÖKSU 1352 Mühendis Denetim ve Kontrol
Özkan GÜLTEPE 1355 Mühendis Denetim ve Kontrol
İlknur ÖZDEMİR 1355 Mühendis Denetim ve Kontrol
Ilgın KILIÇ 1355 Mühendis Denetim ve Kontrol
Merve YAVUZ TAŞTEPE 1356 Mühendis Denetim ve Kontrol
Ebru TOKER AKÇA 1356 Mühendis Denetim ve Kontrol
Ömer Faruk ÖZMEN 1358 Veteriner Hekim Denetim ve Kontrol
Hamdi TECER 1357 Mühendis Numune Muhafaza
Yusuf CERAN 1353 Tekniker Numune Muhafaza
Mehmet SAKARYA 1357 Mühendis Yem Denetimi
Ömer TEPECİK 1357 Mühendis Yem Denetimi
İbrahim KARAKOÇ 1351 Mühendis Denetim ve Kontrol
Hale YÜKSEL ÇOBAN 1352 Mühendis Denetim ve Kontrol
Nazmi KARAKIŞ 1358 Veteriner Hekim Denetim ve Kontrol
Kenan KILIÇ 1356 Veteriner Hekim Denetim ve Kontrol
Sedef IŞIDAN 1359 Mühendis Gıda Kayıt ve Onay
Ayşe ALNIAÇIK 1359 Tekniker Gıda Kayıt ve Onay
Alaettin ALBAY 1359 Bilgisayar İşletmeni Gıda Kayıt ve Onay
Hacı Osman KUZUCUOĞLU 1353 İşçi Personel ve İdari İşlemler

HAYVAN SAĞLIĞI VE YETİŞTİRİCİLİĞİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Erdem ŞENEL 1120 Veteriner Hekim Ruhsatlandırma ve Denetim
Bahri DAŞDEMİR 1120 Veteriner Hekim Ruhsatlandırma ve Denetim
Fatma MOĞOLKOÇ 1119 Veteriner Hekim Ruhsatlandırma ve Denetim
M.Alper SÖNMEZ 1117 Veteriner Hekim Hayvan Hareketleri
Kürşat YILMAZ 1116 Veteriner Hekim Hayvan Hareketleri
Tevfik CEBE 1116 Veteriner Hekim Hayvan Hareketleri
Şahabettin YILDIZ 1116 Veteriner Hekim Hayvan Hareketleri
Kazım İLERİ 1115 Tekniker Hayvan Hareketleri
Halil ÇAKMAK 1100 Tekniker Hayvan Hareketleri
Hakan YILMAZ 1117 Tekniker Hayvan Hareketleri
Özdemir YALÇIN 1117 Tekniker Hayvan Hareketleri
Ali Naki DEMİR 1115 Teknisyen Hayvan Hareketleri
Hilmi TURŞUCU 1114 Veteriner Hekim Salgın Hayvan Hastalıkları
Yüksel KAYA 1114 Veteriner Hekim Salgın Hayvan Hastalıkları
Halil KELBAŞ 1113 Veteriner Hekim Salgın Hayvan Hastalıkları
Yunus KELTEK 1114 Veteriner Hekim Salgın Hayvan Hastalıkları
İlker KAVAK 1114 Veteriner Hekim Salgın Hayvan Hastalıkları
M.Kürşat BAŞKAN 1113 Veteriner Hekim Salgın Hayvan Hastalıkları
Serhat BASMAZ 1114 Veteriner Hekim Salgın Hayvan Hastalıkları
Gülüzar ÖZTAŞ 1121 Mühendis İthalat ve İhracat
Harun GÜREŞÇİ 1121 Veteriner Hekim İthalat ve İhracat
Fatma ARI ÖZBAY 1121 Veteriner Hekim İthalat ve İhracat
Fatma Şule KUZU 1115 Veteriner Hekim İthalat ve İhracat
Ali AKPINAR 1112 Mühendis Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Birimi
Fikret YILMAZ 1111 Mühendis Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Birimi
İrfan SARGIN 1111 Mühendis Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Birimi
Hakan ÖZER 1111 Mühendis Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Birimi
Aytaç İLHAN 1112 Veteriner Hekim Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Birimi
Demet SÖNMEZ 1119 Veteriner Hekim Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Birimi
Aykut GÜNAYDIN 1112 Tekniker Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Birimi
Gözde AYDEMİR 1122 Tekniker Plan Koordinasyon ve Eğitim Birimi
Mustafa AVŞAR 1110 Mühendis Kanatlı ve Küçük Evciler Birimi
Canan KALIN 1110 Veteriner Hekim Kanatlı ve Küçük Evciler Birimi
Hasan ÖZ 1110 Tekniker Kanatlı ve Küçük Evciler Birimi
Ekrem ANGIN 1122 İşçi Tedarik ve Dağıtım Birimi
Mustafa COŞKUN 1122 Memur Personel ve İdari İşlemler
Kemalettin DOĞAN 1122 İşçi Personel ve İdari İşlemler

BALIKÇILIK VE SU ÜRÜNLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Osman ŞAHİN 1491 Mühendis Kontrol ve Denetim Birimi
Saniye Müzeyyen VİCDANLI 1491 Mühendis Kontrol ve Denetim Birimi
Hacı Mustafa DURNA 1490 Mühendis Su Ürünleri Yetiştiriciliği ve Destekleme Birimi
Süleyman Ertuğrul GÜVEN 1490 Mühendis Su Ürünleri Yetiştiriciliği ve Destekleme Birimi
Kamil TAŞLIK 1492 V.H.K.İ Personel ve İdari İşlemler

ÇAYIR, MERA VE YEM BİTKİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Erol ÇİFTÇİ 1478 Mühendis Mera Birimi
Erkan AYDİN 1476 Mühendis Mera Birimi
Ahmet KORALOĞLU 1478 Mühendis Mera Birimi
Ayhan YILMAZ 1477 Mühendis Mera Birimi
Rukiye MENEVŞEOĞLU 1477 Mühendis Mera Birimi
Sinan BERK 1476 Mühendis Mera Birimi
Mehmet DEMİRKUTLU 1131 Mühendis Haritacılık İşlemleri
Mesut TERZİ 1482 Mühendis Haritacılık İşlemleri
Gamze ULUSU 1482 Tekniker Haritacılık İşlemleri
Özlem ÇAM 1482 Tekniker Haritacılık İşlemleri
Yüksel BAYRAM 1475 Şef Mera Hesap İşleri Şefliği
Recep Özay SİNCANLIOĞLU 1479 Memur Personel ve İdari İşlemler

ARAZİ TOPLULAŞTIRMA VE TARIMSAL ALTYAPI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Muhammed TÖRNÜK 1485 Mühendis Tarım Arazileri Değerlendirme Birimi (5403 Sayılı Kanun Uygulamaları)
Yunus MOĞULKOÇ 1485 Mühendis Tarım Arazileri Değerlendirme Birimi (5403 Sayılı Kanun Uygulamaları)
Aygen ÜRGÜP 1486 Mühendis Tarım Arazileri Değerlendirme Birimi
Nilüfer CEBE 1486 Mühendis Tarım Arazileri Değerlendirme Birimi
Aysel KAYA 1486 Mühendis Tarım Arazileri Değerlendirme Birimi
Osman Nuri BULUT 1487 Mühendis Arazi Toplulaştırma ve TİGH (3083 Sayılı Kanun Uygulamaları)
Zehra KUŞ 1487 Mühendis Arazi Toplulaştırma ve TİGH (3083 Sayılı Kanun Uygulamaları)
Özlem EYİNÇ 1487 Mühendis Arazi Toplulaştırma ve TİGH (3083 Sayılı Kanun Uygulamaları)
Harun AVAN 1131 Mühendis Sulama ve Nitrat Birimi
Ufuk UÇAR 1483 Mühendis TAD Portalı ve Haritacılık
B.Hilmi SARIARMAĞAN 1483 Tekniker TAD Portalı ve Haritacılık
Tülay DEMİR 1483 Tekniker TAD Portalı ve Haritacılık
Alaattin COŞKUN 1399 Memur Personel ve İdari İşler
M.Devrim AKYAR 1488 Mühendis Arazi Satış, İfraz, Tevhid Miras, İntikal, Cins Değişikliği İşlemleri (6537 Sayılı Kanun Uygulamaları)
Kadir ŞİMŞİR 1488 Mühendis Arazi Satış, İfraz, Tevhid Miras, İntikal, Cins Değişikliği İşlemleri (6537 Sayılı Kanun Uygulamaları)
Ahmet AŞIK 1488 Tekniker Arazi Satış, İfraz, Tevhid Miras, İntikal, Cins Değişikliği İşlemleri (6537 Sayılı Kanun Uygulamaları)
İbrahim ÇITAK 1131 Mühendis Birlikte Üretim Projesi Koor.

KIRSAL KALKINMA VE ÖRGÜTLENME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Yücel BEDİR 1011 Mühendis Kırsal Kalkınma Yatırımlarını Destekleme Projelerini Uygulama Birimi
Murat DEMİRBÜK 1011 Mühendis Kırsal Kalkınma Yatırımlarını Destekleme Projelerini Uygulama Birimi
Murat ALNIAÇIK 1011 Mühendis Kırsal Kalkınma Yatırımlarını Destekleme Projelerini Uygulama Birimi
Resul YİĞİT 1011 Mühendis Kırsal Kalkınma Yatırımlarını Destekleme Projelerini Uygulama Birimi
Uğur ÇUBUK 1020 Mühendis DAP Birimi
Hayrettin KOÇ 1020 Mühendis DAP Birimi
Vedat ÖZTAŞ 1020 Mühendis DAP Birimi
Özcan CANBEK 1020 Veteriner Hekim DAP Birimi
Hakan ÖZGÜR 1012 Veteriner Hekim Genç Çiftçi Proje Birimi
Erdal ERCİNS 1012 Mühendis Genç Çiftçi Proje Birimi
Türker SERTER 1012 Mühendis Genç Çiftçi Proje Birimi
Lütfi MURAT 1012 Tekniker Genç Çiftçi Proje Birimi
Sebati SEZERER 1312 Mühendis Üretici Örgütlerin Kuruluş, Genel Kurul ve Eğitim Çalışmaları
Hatice ÇUBUK 1312 Tekniker Üretici Örgütlerin Kuruluş, Genel Kurul ve Eğitim Çalışmaları
Hasan ULUSU 1311 Mühendis Kooperatif Projeleri Uygulama ve Eğitim Çalışmaları
Cengiz ÖZER 1129 Tekniker Kooperatif Projeleri Uygulama ve Eğitim Çalışmaları
Banu İKİZ 1129 Mühendis Kredi Geri Dönüşleri İzleme Birimi
Hüseyin EMİROĞLU 1129 Tekniker Kredi Geri Dönüşleri İzleme Birimi
Hanife AKTAŞ 1129 Memur Personel ve İdari İşlemler
Şükrü KUTLUKSAMAN 1011 Memur Şoför
Doğan DOLANGEZ 1011 İşçi Kat Görevlisi

KOORDİNASYON VE TARIMSAL VERİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Adem KEPENEK 1108 Mühendis Eğitim ve Stratejik Yönetim Birimi
Bedrettin BEKDAŞ 1297 Sosyolog Personel ve İdari İşlemler
Ahmet BOYLU 1123 Mühendis Hasar Tespit Birimi (ÇMK)
Muharrem AYDIN 1123 Tekniker Hasar Tespit Birimi (ÇMK)
Göker ERPUL 1675 Mühendis Enformasyon Birimi
Ahmet KILIÇ 1675 Tekniker Enformasyon Birimi
Hüseyin ÖZ 1675 Memur Enformasyon Birimi
Mehmet Sait ERTAŞ 1675 Memur Enformasyon Birimi
Serpil KURUOĞLU 1123 Mühendis Yatırım Bütçe Birimi
Mehmet CENGİZ 1123 Mühendis Yatırım Bütçe Birimi
Zeynep EŞLİK 1123 Mühendis Yatırım Bütçe Birimi
Alpaslan TECEL 1104 Mühendis Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Birimi
Bahar A. VAPUR 1104 Mühendis Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Birimi
Saniye ATA 1104 Mühendis Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Birimi
Salman BAĞRIYANIK 1123 Tekniker Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Birimi
İbrahim SÖYLEMEZ 1108 Mühendis TÜKAS Birimi
Seyfettin KILIÇ 1199 Mühendis İstatistik Birimi
Kadriye YAĞCI 1199 Mühendis İstatistik Birimi
Zinnet ÇAKMAK 1199 Tekniker İstatistik Birimi
Esma AL 1297 Memur Personel ve İdari İşlemler

İDARİ VE MALİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Ufuk KUZU 0 Memur Santral
Necdet BAŞKAYA 0 Bilgisayar İşletmeni Santral
Ali YAZICI 3030 İşçi Sekreterlik
Fikriye KIRTULUKOĞLU 3020 İşçi Sekreterlik
Orhan YAZICI 1225 Tekniker Muhasebe
Ahmet BUDAK 1225 Memur Muhasebe
Ahmet Turan ÖZDEMİR 1225 İşçi Muhasebe
Ahmet ORMANCI 1226 Tekniker Satın Alma
Kadir DURMAZ 1226 Tekniker Satın Alma
Dilek BALTA 1226 Memur Satın Alma
Elvan HASBUTCU 1238 V.H.K.İ Personel Birimi
Eren YILDIRIM 1238 V.H.K.İ Personel Birimi
Zeliha KILIÇ 1238 Bilgisayar İşletmeni Personel Birimi
Özlem İPEK 1238 Memur Personel Birimi
Şura ERSOY DUMAN 1238 Memur Personel Birimi
Sercan ŞAHİN 1236 Mühendis Bilgi İşlem
Ali AVUNDUK 1236 Teknisyen Bilgi İşlem
Baki AKIN 1235 Araştırmacı Araştırmacı
Cemalettin DOĞAN 1233 Ayniyat Saymanı İl Konsolide Yetkilisi
Serdal ÇOLAK 1232 Tekniker Taşınır Kayıt Kontrol Birimi
Ahmet ERTURHAN 1232 Teknisyen Taşınır Kayıt Kontrol Birimi
Ömer KİŞİ 1237 Mühendis İç Kontrol Birimi
Osman ÇETİNKAYA 1232 Memur Taşınır Kayıt Kontrol Birimi
Serpil KALEM 1237 Tekniker İç Kontrol Birimi
Mustafa GÖÇER 1237 Teknisyen İç Kontrol Birimi
Hamit KOÇYİĞİT 1410 Teknisyen Genel Evrak Birimi
Cihangir GÜLDOĞAN 1410 Bilgisayar İşletmeni Genel Evrak Birimi
Soner KAYA 1410 V.H.K.İ Genel Evrak Birimi
Alpaslan KAYA 1410 Memur Genel Evrak Birimi
Bünyamin BULMUŞ 1410 İşçi Genel Evrak Birimi
Yılmaz YILDIZ 1479 Teknisyen İnşaat Makine Birimi
Burhan ÇETİNEL 1679 Şef BİMER
Burhanettin KARADEMİR 1229 Şef Döner Sermaye
Yasemin OKUR 1228 Bilgisayar İşletmeni Döner Sermaye
Mehmet YAMAN 1228 Bilgisayar İşletmeni Döner Sermaye
Sevilay YAZICI 1228 İşçi Döner Sermaye
İsmet HÖBEKKAYA 1102 Tekniker Vezne
Yusuf TORUN 1103 Teknisyen Vezne
Sedat FURTANA 1234 İşçi Fotokopi
Ahmet GENÇDOĞMUŞ 1234 İşçi Fotokopi
Hüseyin ÇELİK 1502 İşçi Yemekhane
Fuat FAK 1502 İşçi Yemekhane
İsa KARACA 1502 İşçi Yemekhane
Enver ÇAKMAK 1550 İşçi Yemekhane
Adem DEMİR 1501 Tekniker Eğitim Tesisleri
Şener KAMA 1501 Memur Eğitim Tesisleri
Yunus Emre KANDUR 1501 Memur Eğitim Tesisleri
Kenan NAVRUZ 1501 İşçi Eğitim Tesisleri
Murat ACAR 1002 İşçi Eğitim Tesisleri
Murat AKKAYA 1501 İşçi Eğitim Tesisleri
Murat Rıza ALTUN 1501 İşçi Eğitim Tesisleri
Turan BOYUNEĞMEZ 1230 İşçi Arşiv
Ahmet PİŞGİN 1443 Tekniker Şoför Odası
Uğur Aydın ÇINAR 1443 Tekniker Şoför Odası
Yüksel YANMAZ 1443 Teknisyen Şoför Odası
A.Tufan YILDIRIM 1443 Memur Şoför Odası
Ekrem KUTLUCA 1443 Teknisyen Şoför Odası
Halil DÜZARDIÇ 1443 Memur Şoför Odası
Ali Osman AKYÜZ 1443 İşçi Şoför Odası
Ender TATLISU 1443 İşçi Şoför Odası
Lütfü YILMAZ 1443 İşçi Şoför Odası
Metin BERK 1443 İşçi Şoför Odası
Necmettin ÖZTÜRK 1443 İşçi Şoför Odası
İsmail EKEN 1443 İşçi Şoför Odası
Mehmet ŞAHİN 1443 İşçi Şoför Odası
Orhan ALTIN 1443 İşçi Şoför Odası
İbrahim DOĞAN 1443 İşçi Şoför Odası
Mustafa ÇAY 1443 İşçi Şoför Odası
Ramiz AĞCA 1443 İşçi Şoför Odası
Mustafa BUDAK 1443 İşçi Şoför Odası
Ruhi YEĞİNER 1443 İşçi Şoför Odası
Erkan FIRAT 1443 İşçi Şoför Odası
İdris KARAKOÇ 1443 İşçi Şoför Odası
Kadir ÇAMLIBEL 1134-1010 Tekniker Atölye Şefliği
Yunis KAYA 1002 Teknisyen Atölye Şefliği
Halil BATUR 1004 İşçi Atölye Şefliği
Zafer DEMİRCİ 1004 İşçi Atölye Şefliği
Ahmet KAYABAŞI 1005 İşçi Atölye Şefliği
Yakup ÖNK 1007 İşçi Atölye Şefliği
Habib KÖSE 1006 İşçi Mobilya Atölyesi
İbrahim DURAN 1004 İşçi Kaborta Atölyesi
İsmet EKER 1001 İşçi Elektrik Atölyesi
Soner KÜMBETLİOĞLU 1003 İşçi Kaynakhane
Ekrem ARIS 1005 İşçi Motorhane
Şahabettin AKSAK 1005 İşçi Motorhane
Sahil KUTUN 1502 Tekniker Sosyal Tesisler
Fayik AYDIN 1008 Hizmetli Ek Bina
Veysel YAZICI 1009 İşçi İdari Kat
Erkan ÇETİN 1501 Hizmetli İdari Kat
Bekir KARS Hizmetli İdari Kat
Mustafa DUMLU İşçi Valilik

HUKUK BİRİMİ

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Arzu KÖSE 1493 Avukat Hukuk Birimi
Celal B. ÜNLÜER 1493 Avukat Hukuk Birimi
Samet KARACAN 1494 Memur Hukuk Birimi
Erkan OKUR 1494 Memur Hukuk Birimi

SİVİL SAVUNMA VE SEFERBERLİK HİZMETLERİ BİRİMİ

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Umut Utku ÜNAL 1406 Sivil Savunma Uzmanı Sivil Savunma Birimi
Mürsel BOYRAZ 1162 Tekniker Sivil Savunma Birimi
''