İletişim

İl Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ​
Adres :
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi
Şehit Fethi Akyüz Caddesi
Telefon :0346 215 17 23 - 8 hat -
Fax :0346 215 17 20
Email :sivas@tarim.gov.tr​



​​YÖNETİM ​ ​ ​ ​​
AdSoyadUnvanDahili
SEYİTYILDIZİl Müdürü3020
MUSAKALEBAYIRİl Müdür Yardımcısı3002
SAMİTAKCIİl Müdür Yardımcısı3004-3005
OKTAYKÖKSALGıda ve Yem Şube Müdürü3006-3007
RECEPIŞIKBitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü3008-3009
EMİNESEVERHayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü3010-3011
DURDUAĞDAĞBalıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürü1199
MUSTAFAYILDIRIMTarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürü3012-3013
İBRAHİMÇITAKArazi Edindirme Şube Müdürü1013
YÜKSELYILMAZKırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü3014-3015
İRFANYOKUŞKoordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü3016-3017
FERHATBALABANİdari ve Mali İşler Şube Müdürü3018-3019


​​​HUKUK BİRİMİ ​ ​ ​ ​ ​
AdSoyadUnvanDahiliBirimi
ARZUKÖSEAvukat1486
​​
Hukuk ​Birimi ​ ​ ​
RAHİMEDEMİRAvukat1486
SAMETKARACANMemur1487
ERKANOKUR4C-GeçiciPersonel1487


​​​SİVİL SAVUNMA BİRİMİ ​ ​ ​ ​ ​
AdSoyadUnvanDahiliBirimi
MÜRSELBOYRAZMemur1235​Sivil  Savunma​  Birimi ​
MEHMET SAİTERTAŞMemur1235


​​​GIDA VE YEM ŞUBE ​MÜDÜRLÜĞÜ  ​ ​ ​ ​
AdSoyadUnvanDahiliBirimi
OSMANDUTUCUZiraat Mühendisi1352

Yem Kontrol Birimi​ ​ ​
HAMDİTECERGıda Mühendisi1352
ÖZKANGÜLTEPEZiraat Mühendisi1352
H.OSMANKUZUCUOĞLUİşçi1353
Evrak Kayıt ​
HATİCEMUHİTİşçi1353
ESVETKARADAĞOĞLUGıda Mühendisi1355

​Kontrol ve Denetim Birimi 1 ​ ​
MİHRİBANPEKELGıda Mühendisi1355
UFUKŞAHİNDURANGıda Mühendisi1355
AHMETTUTLUELGıda Mühendisi1356
Kontrol ve Denetim Birimi 2 ​
TUBABALCIGıda Mühendisi1356
ÖMERTEPECİKZiraat Mühendisi1357
Kontrol ve Denetim Birimi 3 ​
EBRUTOKERGıda Mühendisi1357
KENANKILIÇVeteriner Hek.1358

​Kontrol ve Denetim Birimi 4 ​ ​
NAZMİKARAKIŞVeteriner Hek.1358
Ö.FARUKÖZMENVeteriner Hek.1358
ALİAKÇAGıda Mühendisi1359

​​
​Kayıt ve Onay Birimi ​ ​ ​
GÜLBAHARDEMİRBOĞAZiraat Mühendisi1359
SEDEFIŞIDANSu Ür. Mühendisi1359
AYKUTGÜNAYDINTekniker1359
ALTANDERİNCEGÖZTekniker1435
​Kontrol ve Denetim Birimi 5 ​ ​
MUSTAFAURHANTekniker1435
NİHATYUVACISağlık Memuru1435


​​​BİTKİSEL ÜRETİM VE BİTKİ SAĞLIĞI ​ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  ​ ​ ​ ​
AdSoyadUnvanDahiliBirimi
YASİNDEMİRBOĞAZiraat Mühendisi1100

​​​​




​Dosya Kabul B irimi

​ ​ ​ ​ ​
KÜBRASAÇLIZiraat Mühendisi1100
AYŞENURARPAÇAYZiraat Mühendisi1100
AHMETAŞÇITekniker1100
A.TURANDEMİRTekniker1100
LÜTFİMURATTekniker1100
CİHANGİRBÖLÜCEKZiraat Mühendisi1347

Zirai Karantina   Birimi ​ ​
MUHARREMÖZKANZiraat Mühendisi1347
SÜMEYRAÜSTÜNDAĞZiraat Mühendisi1347
İSMAİLŞAHİNZiraat Mühendisi1348

​​
Tarımsal Yetiştiricilik Birimi 1 ​ ​ ​
ABDULKADİRKARADEMİRZiraat Mühendisi1348
AHMETAŞIKTekniker1348
A.TURANOTARZiraat Mühendisi1348
FADİMEAKGÜLZiraat Mühendisi1349
​Zirai Mücadele İlaç-Alet ve Bitki Besleme Birimi ​ ​
KADİRÜSTÜNDAĞTekniker1349
DERVİŞULUCAKTekniker1349
MURATATAZiraat Mühendisi1365Nitrat Direktifi Birimi
OKTAYKÖKSALZiraat Mühendisi1350

Organik Tarım Birimi ​ ​
OSMANGÖÇERZiraat Mühendisi1350
SELİMYILDIRIMZiraat Mühendisi1350
CEMİLATEŞZiraat Mühendisi1351
Tarımsal Yetiştiricilik Birimi 2 ​
HÜSEYİNÇİFTÇİTekniker1351
BÜLENTCOŞGUNZiraat Mühendisi1362
Tohumluk Sertifikasyon 1 ​
TURANERDOĞANZiraat Mühendisi1362
BİRGÜL DALAK Ziraat Mühendisi1363

​​
Tohumluk Sertifikasyon 2 ​ ​ ​
HALİLKURTZiraat Mühendisi1363
METİNKALEZiraat Mühendisi1363
NEJATAYDINZiraat Mühendisi1363
GÜLSENTAÇYILDIZZiraat Mühendisi1364

Tohumluk Sertifikasyon 3 ​ ​
HASANSATILMIŞZiraat Mühendisi1364
BURÇAKGÜNAYDINZiraat Mühendisi1364
HURİYEKARAKIŞZiraat Mühendisi1365
Plan Program ve Eğitim Birimi ​
SERKANÇİFTÇİTekniker1365
AYDINSARIİşçi1367
Evrak Kayıt ​ ​
SONGÜLKARAKOÇİşçi1367
İBRAHİMKANATİşçi1367
MÜMTAZVAROLZiraat Mühendisi1368

Çiftçi Kayıt Sistemi Birimi 1 ​ ​
DURMUŞKALEMZiraat Mühendisi1368
SALİHAYDINZiraat Mühendisi1368
ÖMERSÜNBÜLZiraat Mühendisi1369

 

 

Çatak - Yem Bitkileri Birimi

YAKUPBAYRAVZiraat Mühendisi1369
LOKMANDEMİRCİZiraat Mühendisi1372
M.G.D Destekleme Birimi ​ ​
BEKİRBİÇİLTekniker1372
ALİ HADİKAÇMAZTekniker1372
HARUNAVANZiraat Mühendisi1373
Ç.K.S Fark Ödemeleri Birimi ​ ​
AYŞEÖZTÜRKZiraat Mühendisi 1373
KADİRDURMAZTekniker1373
A.TURANÜNALZiraat Mühendisi1374
Sertifikalı Ürün Destekleme Birimi ​
HATİCEÇUBUKTekniker1374
BANUHASDEMİRZiraat Mühendisi1442

​​​​



Ç.K.S Veri Giriş Birimi

​ ​ ​ ​
HACERÖZDALZiraat Mühendisi1442
İLKNURDAŞZiraat Mühendisi1442
GÜLÜZARÖZTAŞZiraat Mühendisi1442
FATMAÇAKMAKZiraat Mühendisi1442


​​​HAYVAN SAĞLIĞI VE YETİŞTİRİCİLİĞİ​ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  ​ ​ ​ ​
AdSoyadUnvanDahiliBirimi
KÜRŞATYILMAZVeteriner Hek.1110
​​
Salgın Hayvan Hastalıkları ve Ruhsatlandırmma 1​ ​ ​ ​
ŞAHABETTİNYILDIZVeteriner Hek.1110
HİLMİTURŞUCUVeteriner Hek.1110
İLKERKAVAKVeteriner Hek.1110
ÖZCANCANBEKVeteriner Hek.1111
​​​
Salgın Hayvan Hastalıkları ve Ruhsatlandırmma 2 ​ ​ ​ ​
HARUNGÜREŞÇİVeteriner Hek.1111
YÜKSELKAYAVeteriner Hek.1111
MUSTAFACANVeteriner Hek.1111
SERHATBASMAZVeteriner Hek.1111
CANANKALINVeteriner Hek.1112
Hayvan Hareketleri 2 ​ ​
HALİLKELBAŞVeteriner Hek.1112
ALİ NAKİDEMİRVet.Sağ.Teknis.1112
MURATATALAYVeteriner Hek.1113
Hayvan Hareketleri ​
M. ALPERSÖNMEZVeteriner Hek.1113
ALPASLANTECELZiraat Mühendisi1114

​​​
Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvancılık Birimi ​ ​ ​ ​
FATMAARI ÖZBAYZiraat Mühendisi1114
HASANÖZTekniker1114
HÜLYAGÖKSUZiraat Mühendisi1114
VEDATÖZTAŞZiraat Mühendisi1114
FATMAMOĞULKOÇVeteriner Hek.1115
Hayvan Hareketleri ve Plan Koordinasyon ​
GÖZDEAYDEMİRTekniker1115
AHMET NUHEVCİZiraat Mühendisi1116

Kanatlı ve Küçük Evciler Birimi ​ ​
SALMANBAĞRIYANIKTekniker1116
N. OSMANTURANTeknisyen1116
MUSTAFAAVŞARZiraat Mühendisi1117

Kanatlı ve Küçük Evciler Birimi 2 ​ ​
FATMA ŞULEKUZUVeteriner Hek.1117
HALİLÇAKMAKVet.Sağ.Tek.1117
KEMALBORANMemur1119Personel ve İdari Hizmetler ​
KEMALETTİNDOĞANİşçi1119
BAHRİDAŞDEMİRVeteriner Hek.1120Salgın Hayvan Hastalıkları ve Ruhsatlandırma 5 ​
ERDEMŞENELVeteriner Hek.1120
M. KÜRŞADBAŞKANVeteriner Hek.1121​Salgın Hayvan Hastalıkları ve Ruhsatlandırma 3 ​ ​
ÖZDEMİRYALÇINTekniker1121
KAZIMİLERİVet.Sağ.Tek.1121
HAKANYILMAZVet.Sağ.Tek.1122
​Salgın Hayvan Hastalıkları ve Ruhsatlandırma 4 ​ ​
EKREMANCINİşçi1122
MEHMETKEÇECİLERİşçi1122


​​​BALIKÇILIK VE SU ÜRÜNLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ​  ​ ​ ​ ​
AdSoyadUnvanDahiliBirimi
ESMEALMemur1104Evrak Kayıt
MELİHANERGİZSu Ür. Mühendisi1109
Plan, Koordinasyon ve Eğitim Birimi​ ​
S.MÜZEYYENVİCDANLISu Ür. Mühendisi1109
H.MUSTAFADURNASu Ür. Mühendisi1123
Su ürünleri ve Destekleme Birimi ​ ​
İRFANSARGINSu Ür. Mühendisi1123
HÜLYAASLANSu Ür. Mühendisi1123
OSMANŞAHİNSu Ür. Mühendisi1109Kontrol ve Denetim Birimi


​​​TARIMSAL ALTYAPI VE ARAZİ ​DEĞERLENDİRME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  ​ ​ ​ ​
AdSoyadUnvanDahiliBirimi
ALAADDİNCOŞKUNMemur1399
Evrak Kayıt Birimi​ ​
BEKİRKARSİşçi 1399
M. DEVRİMAKYARZiraat Mühendisi1478

Sulama Birimi ​ ​
GAMZEGENCERULUSUHarita Teknikeri1478
TÜLAYDEMİRHarita Teknikeri1478
AYHANYILMAZZiraat Mühendisi1480

Mera Birimi ​ ​ ​
MUSTAFAGÖKSUZiraat Mühendisi1480
TÜRKERSERTERZiraat Mühendisi1480
AHMETKORALOĞLUZiraat Mühendisi1480
OSMAN NURİBULUTZiraat Mühendisi1482

Arazi Toplulaştırma Birimi(TİGH) ​ ​
ÖZLEMEYİNÇJeoloji Müh.1482
ZEHRAKUŞZiraat Mühendisi1482
OĞUZHANÜSTÜNDAĞZiraat Mühendisi1483

Arazi Değerlendirme Birimi ​ ​
AYGENÜRGÜPZiraat Mühendisi1483
NİLÜFERCEBEZiraat mühendisi1483
MUHAMMEDTÖRNÜKZiraat Mühendisi1485

Arazi Değerlendirme 2
​ ​
MUSTAFAYILDIRIMZiraat Mühendisi1485
YUNUSMOĞULKOÇZiraat Mühendisi1485
MESUTTERZİHarita Mühendisi1488
Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) Birimi ​
HİLMİSARIARMAĞANHarita Teknikeri1488


​​​ARAZİ EDİNDİRME​ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  ​ ​ ​ ​
AdSoyadUnvanDahiliBirimi
İBRAHİMASLANZiraat Mühendisi1129
Plan Koordinasyon ve Arazi Ofisi​ ​
SAMETATEŞZiraat Mühendisi1129
UĞURÇUBUKZiraat Mühendisi1129

Miras Edindirme Birimi ​ ​
SİNANBERKZiraat Mühendisi1129
M. FATİHYILDIZZiraat Mühendisi1129
R. ÖZAYSİNCANLIOĞLUMemur1311Evrak Kayıt Birimi
KADİRŞİMŞİRZiraat Mühendisi1312
​Arazi Edindirme Birimi ​ ​
RUKİYEMENEVŞEOĞLUZiraat Mühendisi1312
AYSELKAYAZiraat Mühendisi1312


​​​KIRSAL KALKINMA VE ÖRGÜTLENME​ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    ​ ​ ​ ​
AdSoyadUnvanDahiliBirimi
YÜCELBEDİRMakine Müh.1011



​​​​​KKYDP ​ ​ ​ ​ ​ ​
FATİHÇİÇEKLİZiraat Mühendisi1012
ERDALERCİNSZiraat Mühendisi1012
MURATALNIAÇIKZiraat Mühendisi1012
RESULYİĞİTZiraat Mühendisi1012
MURATDEMİRBÜKZiraat Mühendisi1012
ŞÜKRÜKUTLUKSAMANMemur1012
ÖMERKİŞİTüt. T. Mühendisi1102Üretici Örgütler Kuruluş ve Genel Kurullar ​
CENGİZÖZERTekniker1102
HASANULUSUZiraat Mühendisi1410
​​​​


Kooparatif Kredi Takibi ve Borç Yapılandırma ​ ​ ​ ​ ​
SEBATİSEZERERZiraat Mühendisi1410
SERKANÖZKANZiraat Mühendisi1410
FATİHÖZDEMİRZiraat Mühendisi1410
BANUİKİZZiraat Mühendisi1410
HÜSEYİNEMİROĞLUTekniker1410
HANİFEAKTAŞMemur1104Personel ve İdari Hizmetler


​​​KOORDİNASYON VE TARIMSAL ​VERİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  ​ ​ ​ ​
AdSoyadUnvanDahiliBirimi
HAYRETTİNKOÇZiraat Mühendisi1011
Tarımsal Yatırımcı Danışma Birimi ​ ​
HAKANÖZGÜRVeteriner Hek.1011
MEHMETSAKARYAZiraat Mühendisi1011
ZEYNEPEŞLİKZiraat Mühendisi1488



TÜKAS Birimi

F.EMELKAYNARZiraat Mühendisi1488
KAMİLTAŞLIKMemur1475
Genel Evrak ​
ZEKİÇİLİşçi1475
SANİYEATAZiraat Mühendisi1476
Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Birimi 1 ​ ​
BAHARARSLANHAN VAPURZiraat Mühendisi1476
SERPİLKURUOĞLUZiraat Mühendisi1476
MEHMETCENGİZZiraat Mühendisi1477
​Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Birimi 2 ​ ​
AYŞEALNIAÇIKTekniker1477
SALİHABOZKURTTekniker1477
SEYFETTİNKILIÇZiraat Mühendisi1490

İstatistik Birimi ​ ​
KADRİYEYAĞCIZiraat Mühendisi1490
ZİNNETÇAKMAKTekniker1490
HAKANÖZERZiraat Mühendisi1491

TÜKAS Birimi ​
İBRAHİMSÖYLEMEZZiraat Mühendisi1491
ADEMKEPENEKZiraat Mühendisi1492

 

Tarımsal Yayım ve Danışmalık Birimi 3

EVSUNHATUN ERZiraat Mühendisi1492
N.GÜLŞAHPOLATSosyolog1492Sosyolog
AHMETBOYLUZiraat Mühendisi1493

Yatırım Bütçe Birimi ​
DEMETSÖNMEZVeteriner Hek.1493
ERKANAYDİNZiraat Mühendisi1494

​ 

Hasar Tespit Birimi(ÇMK)

​ ​
M. ALİKORKMAZTekniker1494
MUHARREMAYDINTekniker1494
GÖKERERPULZiraat Mühendisi1131

​​​

 

Enformasyon Birimi

​ ​ ​
FİKRETÇİFTÇİTeknisyen1491
BURHANŞAFAKMemur1131
HÜSEYİNÖZ4C-Geçici Personel1131


​​​​İDARİ VE MALİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ​ ​ ​ ​ ​
AdSoyadUnvanDâhiliBirimi
UFUKKUZUMemur0
​Santral​ ​ ​
NECDETBAŞKAYAMemur0
ÜLKÜ HİLALÇAKICIMemur0
KADİRÇAMLIBELTekniker1134

 

Atölye Şefliği

YUNİSKAYATeknisyen1002
İSMETEKERUsta Yardımcısı1001
Elektrik Atölyesi ​
OSMANÇETİNKAYA4C-GeçiciPersonel1001
SONERKÜMBETLİOĞLUİşçi1004Kaynak Atölyesi
İBRAHİMDURANUsta1004
Kaporta Atölyesi ​
ZAFERDEMİRCİHayvan Bakıcısı1004
EKREMARISUsta1005
​Motor Atölyesi ​ ​
AHMETKAYABAŞIUsta Yardımcısı1005
ŞAHABETTİNAKSAKUsta Yardımcısı1005
HABİBKÖSEİşçi1006
Mobilya Atölyesi
OSMANTEKUsta1007Selektör-İlaçlama
BAKİAKINAraştırmacı1008
​Araştırma ​ ​
FAYİKAYDINYardımcı Hizmetli1008
YÜKSELBAYRAMŞef1008
BURHANETTİNKARADEMİRŞef1020

​​Döner Sermaye ​ ​ ​
MEHMETYAMANMemur1009
SEVİLAYYAZICIİşçi1009
VEYSELYAZICIİşçi1009
VEYSELVARLITekniker1010
Makine Şefliği
HAYRULLAHGÖĞKUŞİşçi1200
Kat Görevlileri ​
SERDALKAYAHizmet Alımı1200
ORHANYAZICITekniker1225
Muhasebe ​
AHMET TURANÖZDEMİRİşçi1225
AHMETORMANCITekniker1226

​​ 

Satın Alma

​ ​ ​
YASEMİNOKURMemur1226
A.TUFANYILDIRIMMemur1226
DİLEKBALTA4C-GeçiciPersonel1226
SERCANŞAHİNBilgisayar  Müh.1236
Bilgi İşlem ​
NİYAZİSEVİMHizmet Alımı1227
BURHANÇETİNELMemur1679BİMER
YILMAZYILDIZTeknisyen1228
İnşaat Şefliği ​
KENANNAVRUZUsta1228
İSMETHÖBEKKAYATeknisyen1229
Vezne ​
YUSUFTORUNTeknisyen1229
CEMALETTİNDOĞANMemur1233

​Ayniyat ​ ​
SERDALÇOLAKTekniker1232
AHMETERTURHANTeknisyen1232
ALAETTİNALBAYMemur1234
Fotokopi Birimi ​
SEDATFURTANAİşçi1234
SERPİLKALEMTekniker1237
İç Kontrol Birimi ​
MUSTAFAGÖÇERTeknisyen1237
ELVANHASBUTCUV.K.H.İ1238

​​​ 

Personel Birimi

​ ​ ​ ​
ERENYILDIRIMMemur1238
ZELİHAKILIÇMemur1238
ŞURAERSOY DUMAN4C-GeçiciPersonel1238
ÖZLEMİPEK4C-GeçiciPersonel1238
TURANBOYUNEĞMEZİşçi1230Arşiv
CİHANGİRGÜLDOĞANMemur1304

​​ 

​Genel Evrak Birimi

​ ​ ​
AHMETBUDAKMemur1304
BÜNYAMİNBULMUŞİşçi1304
ALPASLANKAYA4C-GeçiciPersonel1304
Halil DÜZARDIÇŞoför1443

​​​​​​​​​​​​​​​​​ 

 

 



Şoför Odası

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​
Ramiz AĞCAŞoför1443
Metin BERKŞoför1443
Ali Osman AKYÜZŞoför1443
İsmail EKENŞoför1443
A.Kadir YANMAZŞoför1443
Erkan FIRATŞoför1443
İdris KARAKOÇTar.Hiz.İşç.1443
Ahmet PİŞGİNTekniker1443
Ekrem KUTLUCATekniker1443
Uğur Aydın ÇINARTekniker1443
Yüksel YANMAZTeknisyen1443
Ruhi YEGİNERTrak.Sür.ve İş.Mak.Opt.1443
Necmettin ÖZTÜRKTrak.Sür.ve İş.Mak.Opt.1443
Mustafa ÇAYŞoför1443
Mehmet ŞAHİNŞoför1443
Mustafa BUDAKŞoför1443
İbrahim DOĞANŞoför1443
Lütfi YILMAZTrak.Sür.ve İş.Mak.Opt.1443
FİKRİGENÇMemur1235
Sivil Savunma Birimi ​
MEHMET SAİTERTAŞMemur1235
SAHİLKUTUNTekniker1506Sosyal Tesis Şefliği
ŞENERKAMAMemur1501

​​Resepsiyon ​ ​ ​
YUNUS EMREKANDURMemur1501
SONERKAYAMemur1501
MURATACARİşçi1501
ADEMDEMİRTekniker1502






​​​​​​​Yemekhane ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​
MURATAKKAYAŞoför1502
FUATFAKİşçi1502
HÜSEYİNÇELİKİşçi1502
İBRAHİMYILDIRIMİşçi1502
HACI MURATKARADAĞHizmet Alımı1502
SEZGİNYILDIZHizmet Alımı1502
GÖKHANDUMANHizmet Alımı1502
DURSUNSUHizmet Alımı1502
CEZANURARIDICIHizmet Alımı1501Misafirhane ​
FATMACİHANHizmet Alımı1501
ALİSARIKAYABekçi1550
​Bekçi ​ ​
MURATAĞBABABekçi1550
MURATBULUTBekçi1550
FİKRİYEKIRTULUKOĞLUİşçi3030

​​ 

​Sekreterlik

​ ​ ​
ALİYAZICIİşçi3030
ALİCOŞGUNHizmet Alımı3030
ÖMERDAŞKIRANHizmet Alımı3030
ENDERTATLISUUsta Yardımcısı1014-1443Oto-Elektrik
İSAKARACAİşçi1006
​Saha ​ ​
YAKUPÖNKİşçi1007
İDRİSAKPOLADHizmet Alımı1007
Sedat TAŞDEMİRHizmet Alımı1550



​​​​Güvenlik ​ ​ ​ ​ ​
Burak AYIKHizmet Alımı1550
A.Rıza BÖLÜKBAŞIHizmet Alımı1550
Mehmet ÇİFTÇİHizmet Alımı1550
Ceyhun KARAHANHizmet Alımı1550
Salih YILDIRIMHizmet Alımı1550
Mustafa DUMLUİşçi224 45 45Valilik Geçici Görev
Enver ÇAKMAKBekçi224 45 45Valilik Geçici Görev
Orhan ALTINŞoför224 45 45Valilik Geçici Görev
A.İzzet HATİPOĞLUİşçi225 65 61İl Kont.Geçici Görevli
''